top of page

Як побороти страх відвідування стоматолога?

Всі ми дорослі і, здається, давно знаємо, що медицина в своєму розвитку пішла далеко вперед, а відвідування стоматолога стало комфортним, безболісним і безпечним. Однак напередодні візиту до лікаря багато хто з нас відчує занепокоєння та страх відвідування стоматолога. Спробуємо розібратися, що може бути причиною появи страху перед відвідуванням стоматолога, і як краще в цьому випадку впоратися зі своїм нервовим станом.

Мабуть, головною причиною страху перед стоматологом є власний негативний досвід. Багато хто з нас ще пам’ятають дні, коли йшли до стоматолога, який приймав в районній поліклініці, це дійсно було справжнім випробуванням - застарілим обладнанням, довгими чергами і занадто довгими процедурами. Розібратися зі страхами, викликаними цією причиною, досить просто. Запишіться на прийом в надійну сучасну клініку і ви переконаєтеся, що якісний наркоз мінімізує дискомфорт при лікуванні. Сучасні медичні матеріали та нове обладнання дає можливість швидко вирішувати проблеми зі здоров'ям. А запис на зручний час врятує вас від тривалого очікування в нервовому середовищі. Загалом, кілька відвідувань надійної сучасної клініки і ви забудете про негативний досвід лікування!


Додаткові страхи відвідування стоматолога

Ще однією причиною страху може бути страх заразитися чимось під час лікування. Щоб подолати цю проблему, досить переконатися, що в обраній вами клініці дотримані всі необхідні стандарти дезінфекції, а також стерилізація інструментів, обладнання і всього необхідного. При дбайливому дотриманні цих же норм не може бути ніякого ризику в лікуванні, а значить, страх буде вважатися безпідставним.

Є також пацієнти, які побоюються, що лікар зробить щось не так, і лікування пройде з ускладненнями. Впоратися з цими сумнівами теж цілком можливо - вибрати клініку і лікаря з хорошою репутацією, спиратися на позитивний досвід друзів, знайомих і, звичайно ж, самостійно.Стархи відвідування стоматолога

Крім вже перерахованих, пропонуємо ще кілька «спокійних» загальних рекомендацій.

Не зволікайте з візитом до стоматолога. А ще краще проходити регулярний огляд. Тоді можна буде швидко вирішити проблему зі здоров'ям на ранній стадії її виникнення.

Дізнайтеся заздалегідь, які процедури проведе лікар, який їх прийом і вартість. Тоді для вас не буде нічого несподіваного і незрозумілого, а значить - менше причин для хвилювань.


3 views0 comments

Komentáře


bottom of page