top of page
На прийомі у лікаря

Консультація стоматолога

Первинна консультація стоматолога

Первинна консультація для пацієнтів клініки Supreme завжди безкоштовна – лікар вислуховує скарги пацієнта, оглядає ротову порожнину та зуби, діагностує захворювання та призначає лікування. При цьому лікарі враховують всі побажання пацієнта – від зручного часу прийому до підбору препаратів необхідної цінової категорії.

Карієс, пошкодження зубів, захворювання пародонту та слизової оболонки рота, стоматити – ось із чим частіше за все стикаються фахівці нашої клініки, які мають великий досвід в лікуванні зубів та ротової порожнини. Всі їх зусилля спрямовані на збереження живої зубної тканини: за допомогою якісних пломбувальних матеріалів частіше за все можна відновити навіть сильно пошкоджений зуб.

Однак в деяких випадках пацієнт все ж таки потребує хірургічного втручання – і не тільки при видаленні зубів, а і під час лікування запальних процесів, пухлин ротової порожнини, а також при імплантації. В таких випадках стоматолог діагностує необхідність втручання і спрямовує пацієнта до стоматолога-хірурга.

Будь яка хірургічна операція, в тому числі видалення зубів, проводиться за допомогою сучасної анестезії, яка підбирається з урахуванням особливостей конкретного пацієнта. Наприклад, в хірургії застосовуються спеціальні анестетики, а вагітним жінкам показані інші препарати. Наші спеціалісти враховують кожен нюанс, щоб пацієнт не відчував від процедури жодного дискомфорту.

bottom of page