top of page
Рентгенівські промені

Імплантація

Що таке імплантація зубів?

Коли відсутні шанси зберегти хворі зуби, то доводиться обирати метод їх штучного відновлення. Хоч ціни на імплантацію зубів вище ніж на протезування, перший метод дозволяє створити більш якісні, довговічні та красиві штучні зуби.

 

Конструкції з металевих зубних коренів (імплантів) та коронок, що на них встановлюють, не натирають ясна, мають природний вигляд, не потребують сильного обточування зубів. Вони надійно фіксуються в ротовій порожнині, і що найважливіше, захищають від атрофії ясна, передаючи їм частину навантаження.

 

Вироби дозволяють відновити не тільки коронки зубів, але і їх корені. В результаті кісткова тканина «працює», отримує поживні речовини і захищена від атрофії.

Класична імплантація зубів

 1. Приготування до процедури: виконується томограма і панорамний рентгенівський знімок зубів, щелеп, виключаються протипоказання до лікування, його планують та обирають моделі імплантів.
   

 2. Приготування до вживляння імплантів в ясна: недостатньо об `ємну кістку нарощують за допомогою штучного матеріалу або підсадки фрагменту власної кісткової тканини. Ділянка втручання загоюється протягом 4-6 місяців.
   

 3. Вживляння імплантів під анестезією. Один імплант вживлюється  приблизно пів години. При цьому ясна розрізають(лазером або скальпелем) та відділяються від кістки. В кістці лікар робить отвір та в ньому розміщує імплант, покриваючи його кістковою стружкою. Лікар додає об’єм, рівну кромку яснам, використовуючи її формувач або клапан. Повернувши ясна до кісток, лікар накладає шви. Імпланти приживляються за 3-5 місяців. В цей час пацієнту необхідно періодично відвідувати лікаря, щоб контролювати результати імплантації, і при запаленні попередити відторгнення імпланта.
   

 4. Тимчасове протезування допомагає відновити зубний ряд, поки приживляються імпланти.  Прикріплений до живих зубів протез «метелик» закриває порожнини.
   

 5. Постійне протезування: формувачі ясен на імплантах, які прижилися, при розтині замінюються на абатменти – основа для фіксації протеза. По відбитку пацієнта для нього формується постійний протез. Незнімний виріб цементуються, знімний ставиться на замок.

bottom of page