top of page
Стоматолог на роботі 2

Реставрація зубів

Реставрація зубів в стоматологічній клініці Supreme

Естетична реставрація покликана відновити нормальну структуру здорового зуба через імітацію зубної тканини за допомогою різноманітних штучних матеріалів. Стоматологи часто застосовують цю безболісну процедуру для корегування контура зуба, випрямлення або закруглення зубних кутів.

В нашій клініці використовується як прямий, так і непрямий метод естетичної реставрації. В першому випадку робота ведеться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта – відреставрований зуб сушать за допомогою спеціальної лампи. Непрямий метод – це встановлення на зуби тонких пластинок (вінірів), які дозволяють отримати ідеальний естетичний результат.

Тривалість кожної процедури індивідуальна: у кожного пацієнта своя, конкретна проблема, тому в одному випадку лікування та реставрація може зайняти одну-дві години, в іншому необхідно відвідати лікаря декілька раз. До того ж, для точної імітації природної емалі ваших зубів необхідно ретельно підібрати відтінок: наприклад, тільки різновидів пломбувального матеріалу білого кольору існує більше тридцяти.

 

Однак відмінний результат гарантовано в будь-якому випадку: завдяки використанню сучасних матеріалів та широкій кольоровій палітрі пацієнти клініки Supreme можуть бути впевненими в тому, що їх відновлені зуби абсолютно не будуть відрізнятися від натуральних.

bottom of page