top of page

В яких випадках потрібно терміново звернутися до стоматолога?

Ми всі усвідомлюємо необхідність регулярних профілактичних оглядів у стоматолога. Сподіваємося, ви уважні до свого здоров'я і відвідуєте свого стоматолога кожні кілька місяців. Однак є симптоми, з якими організм дає вам знати - саме час призначити зустріч з стоматологом в найближчому майбутньому. Ми готові познайомити вас з такими тривожними сигналами, перерахувавши їх в статті.


Чистячи зуби, ви помічаєте, що ясна кровоточать, це ще одна із причин терміново звернутись до стоматолога. Так, іноді причиною травми ясен може бути занадто жорстка щетина зубної щітки. Але якщо щітка була змінена, а проблема не була вирішена, значить, ясна запалюються. І відкладати їх лікування точно не варто. Інші тривожні симптоми включають набряк ясен і вивільнення гною.терміново звернутися до стоматолога


Виникає неприємний запах з рота. Ви робите якісну гігієну, використовуєте ополіскувачі або жувальну гумку, але запах нікуди не зникає. Проблема може бути в нашарування зубного каменю або в захворюванні зубів, обидва є причиною візиту до стоматолога. Також викликають занепокоєння - поява неприємного смаку в роті, який не проходить навіть після чищення зубів.


Чому виникає біль та дискомфорт?


Біль або дискомфорт виникає, коли ви їсте солодке. Це може свідчити про витончення зубної емалі, травму зубів, карієс або пульпіт. Не думайте, що біль зникне сам, краще звернутися до лікаря і усунути первісну причину цього явища.


Є незручності, при закриванні рота. Причиною цього може бути зміщення або розхитування зубів.  З цієї ж причини можуть виникнути проблеми з прикусом. Це також привід для швидкого візиту до стоматолога, тому чим раніше ви проконсультуєтеся з лікарем, тим більше шансів, що ви зможете врятувати розхитані зуби.


Поява набряклості з одного боку обличчя. У медичній термінології це називається флюсом. Причиною цього набряку є нагноєння і запалення тканин ясен. Це дуже, дуже тривожний симптом і привід звернутися до лікаря майже відразу. Адже набряк обличчя може викликати дуже небезпечні ускладнення не тільки в області стоматології.


Якщо ви помітили пляму на зубній емалі або вона змінила свій природний колір - це теж привід проконсультуватися з стоматологом. Серед причин таких явищ - початкова стадія карієсу, з якою краще якомога швидше впоратися і позбавити себе від можливих наслідків.


Якщо ви відчуваєте біль у щелепному суглобі, також не потрібно відкладати візит до лікаря.


Звичайно, це ще не всі причини термінового візиту до стоматолога, ми перерахували тільки найпоширеніші варіанти. У будь-якому випадку, якщо у вас є сумніви щодо власного здоров'я, завжди краще проконсультуватися з професійним медичним працівником про них. Пам'ятайте, що з будь-якою проблемою набагато простіше мати справу на самому початку.


4 views0 comments

Comments


bottom of page