top of page

Як освіжити подих?

Майже будь-яка людина може одного разу зіткнутися з проблемою неприємного запаху з рота. Така ситуація викликає незручності в спілкуванні, а також ряд інших неприємностей, тому очевидно бажання впоратися з цією делікатною проблемою якомога швидше. Що саме можна зробити для цього, ми розповімо вам в нашому огляді.

Почнемо з того, що ми нагадуємо вам, що несвіже дихання може бути симптомом захворювань ротової порожнини або інших проблем зі здоров'ям. Тому, якщо ситуація з неприємним запахом з рота виникає у вас досить часто - це привід для позачергового візиту до стоматолога або терапевта. Також слід переконатися, що гігієнічні процедури для ротової порожнини ви проводите регулярно і якісно, адже іноді неприємний запах з'являється саме через недостатньо ретельної гігієни.

Але буває і так, що неприємний запах недовговічний. Наприклад, причиною його появи є споживання певних продуктів, напоїв або це наслідок куріння - шкідлива звичка, від якої ви не можете позбутися. У таких ситуаціях можна просто скористатися деякими способами, щоб швидко освіжити подих.  Зосередимося на них докладніше.

Якщо проблема неприємного запаху зловила вас в домашніх умовах, її можна вирішити за допомогою полоскання рота. Такий лосьйон не тільки освіжить дихання, але і допоможе видалити залишки їжі з ясен і щілини між зубами. Існують також бальзами з додатковими лікувально-профілактичними функціями, які активно зменшують кількість бактерій або запобігають запаленню ясен.

Дуже зручним варіантом усунення неприємного запаху є спрей для рота. Купити його можна в будь-якій аптеці, а іноді навіть в косметичних магазинах. Компанії які випускають товари для ротової порожнини готові запропонувати вам варіанти, які відрізняються за обсягом, ціною і інгредієнтами.  Хоча, звичайно, тут, як і з іншими продуктами для здоров'я, варто довіряти тільки брендам з хорошою репутацією. До речі, останнім часом дуже популярні спреї, які мають в складі речовини, що сприяють профілактиці захворювань ясен і ротової порожнини.

На роботі або в дорозі освіжити подих можна використовувати жувальну гумку без цукру або спеціальні освіжаючі цукерки. Їх упаковка зазвичай компактна і зручна, але ефект від такої продукції досить короткий.

Іноді навіть склянка питної води може вирішити проблему несвіжого дихання. Рідина активізує слиновиділення, що допомагає боротися зі шкідливими бактеріями в роті, викликаючи багато проблем, включаючи неприємний запах.

Є також продукти, які сприяють свіжості дихання.

Наостанок нагадаємо ще раз, що всі ці методи є лише варіантами тимчасового і ситуативного вирішення проблеми неприємного запаху з рота. Але для глобального вирішення проблеми і запобігання її виникненню не забувайте про ретельність гігієни і регулярні візити до стоматолога!

bottom of page