top of page

Ортодонтія

Люди вважають, що неправильний прикус зубів – питання несуттєве. Але це зовсім не так. Якщо ситуацію не виправити, вона може привести до неприємних наслідків – неправильно росту зубів, захворюванню ясен і іншим проблемам ротової порожнини. Однак сьогодні неправильний прикус – не вирок! І лікарі клініки Supreme готові прийти на поміч в любому, навіть дуже складному випадку.

               Як відомо, ще не так давно прикус виправляли тільки в дитячому та підлітковому віці. Але в наш час завдяки новітнім технологіям це можливо практично всім. В нашій клініці вам запропонують широкий спектр послуг в цій галузі, та, на сам перед, брекети – металеві, керамічні, сапфірові, а також альтернатива брекет-системам – знімна каппа-еластолайнер.

               Виправлення прикусу за допомогою брекет-систем може тривати від декількох місяців до декількох років, в залежності від патології. Головна умова: щоб перед початком лікування ротова порожнина була в повному порядку. Відповідно, всі захворювання ясен і карієс мають бути заздалегідь виліковані.

               В багатьох випадках неправильний прикус призведе до збільшення навантаження на зуби. Як результат вони швидше руйнуються, зтираються та стають рухомими. Після сорока років між зубами можуть з’явитися проміжки, а самі шийки зубів - оголитися. Через це можуть розвинутись різноманітні захворювання ясен, і насамперед – пародонтоз.

               Крім того, неправильний прикус може привести до хвороби щелепних суглобів. Біль в жувальних м’язах, важкий головний біль та клацання в суглобі – далеко не самі приємні симптоми, не кажучи про естетику. Внаслідок неправильного прикусу між зубами з’являється непотрібна відстань, або навпаки, вони ростуть занадто щільно і криво. Відкрита широка посмішка стає недоступною.

               При виправленні прикусу частіше за все використовують брекет-системи – як в дитячій так і в дорослій ортодонтії. Це особливі пластини, що встановлюються на зуби, з’єднані металевою чи керамічною дугою. Самі по собі пластини маленькі і не викликають пацієнту суттєвих незручностей. До того ж, брекет-система може бути естетично привабливою та прикрашати пацієнта. Наприклад сапфірові та керамічні брекети помітні менше та більш естетичні.

               Якщо ж пацієнт не хоче, щоб оточуючі помічали встановлену брекет-систему, лікар-ортодонт може запропонувати знімну каппу-еластолайнер. Така каппа носиться на протязі 1-2 години на день, а також вдягається на ніч. Як правило ними користуються дорослі люди, які не бажають привертати увагу до свого лікування.

               Щоб результат не розчарував та не виникли додаткові проблеми, в період носіння брекетів необхідно правильно доглядати за зубами: чистити після кожного прийому їжі спеціальною щіткою з додаванням лікувально-профілактичних зубних паст. І навіть якщо лікування триватиме довгий час, підсумок буде більш ніж вражаючий – рівні красиві зуби та сяюча посмішка.

1.png

Записатися на прийом

Інформація відправлена. Дякуємо!

bottom of page