top of page

Як зберігати зубну пасту?

Зубна щітка і паста є, звичайно ж, необхідними для догляду за ротовою порожниною. Ті, хто піклується про своє здоров'я, ретельно вибирають ці засоби гігієни з урахуванням ряду особливостей. Наприклад, зубна паста може не тільки допомогти краще очистити поверхню зубів, але і відбілювати їх, зміцнити емаль або наситити фтором. Однак, якщо не дотримуватися основних правил зберігання зубної пасти, всі її корисні властивості можуть зійти на нівець. Що ж, ми готові поділитися з вами інформацією про ці правила.

Для більшості зубних паст максимальний термін зберігання в закритій упаковці - рік. На цей період його слід розмістити подалі від теплого і вологого приміщення, тому якщо ви придбали пасту заздалегідь, то у ванній їй абсолютно не місце. Після закінчення терміну придатності речовини, що входять в цей гігієнічний засіб, починають псуватися і втрачати корисні властивості. Наприклад, фтор перестає позитивно впливати на стан зубної емалі і ефективно справлятися з бактеріями в роті. Зміни також стосуються запаху пасти і її консистенції. При покупці обов'язково перевірте термін придатності на упаковці, а також не забудьте переконатися в її герметичності - під пластиковою кришкою тюбік має бути запаян фольгою.

Після відкриття зубну пасту слід використовувати протягом двох-трьох місяців. На полицю у ванній вже розпаковані пасти краще розмістити вертикально, щоб трубка була спрямована кришкою вниз. У такому положенні проникає менше кисню, який може реагувати з пастою і провокувати ріст і розвиток бактерій. І вичавити вміст упаковки на зубну щітку таким способом зберігання вам буде набагато комфортніше. Не забудьте щільно закрити тюбік, адже в іншому випадку ви відкриваєте доступ всередину для кисню, негативний вплив якого на пасту вже згадувався вище. Якщо ви раптом виявите, що тюбік не був закритий перед чищенням зубів, радимо вичавити частину пасти повз щітку, а вже потім приступати безпосередньо до гігієни.

Вибирайте якісні засоби гігієни і обов'язково дотримуйтесь правил їх економії і використання. Тоді корисні властивості продуктів обов'язково забезпечать вам позитивний результат.

bottom of page